academy international
academy international

Wawer

Rekrutacja do naszej szkoły rozpoczyna się z początkiem nowego roku kalendarzowego i zazwyczaj kończy się w marcu. Ponieważ zainteresowanie naszą szkołą jest bardzo duże, z roku na rok coraz szybciej zapełniamy listę obecności przyszłej klasy pierwszej, dlatego zachęcamy Państwa, aby nie odkładać decyzji dotyczącej wyboru szkoły podstawowej dla dziecka "na później".

Poznaj proces rekrutacji

1

Zadzwoń lub napisz e-mail

Pierwszym krokiem, aby Państwa dziecko zostało uczniem naszej szkoły jest rozmowa telefoniczna lub kontakt mailowy. Wówczas zaprosimy Państwa na spotkanie oraz prześlemy formularz rekrutacyjny.

2

Spotkajmy się

Podczas spotkania rekrutacyjnego dyrektor placówki rozmawia najpierw z rodzicami, a następnie z rodzicami i kandydatem. W trakcie spotkania kandydat bierze również udział w krótkich zajęciach testowych z psychologiem lub nauczycielem. 

3

Wyniki rekrutacji

O wyniku spotkania rekrutacyjnego poinformujemy rodziców telefonicznie bądź mailowo. Po pozytywnej kwalifikacji prosimy rodziców o wpłacenie wpisowego.

4

Witaj, szkoło!

Po wpłynięciu na konto szkoły opłaty wpisowej zapraszamy rodziców na podpisanie umowy. W momencie jej podpisania proces rekrutacji na dane miejsce w szkole jest zakończony i z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze zajęcia z naszym nowym uczniem!

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć naszą szkołę przed rozpoczęciem rekrutacji bądź zadać nam dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Formularz rekrutacyjny

* Pola obowiązkowe
Akceptuję regulamin