Karolkowa 49

Rekrutacja rozpoczyna się z początkiem nowego roku kalendarzowego i zazwyczaj kończy się w marcu. Ponieważ zainteresowanie naszą szkołą jest bardzo duże i z roku na rok coraz szybciej zapełniamy listę obecności przyszłej klasy pierwszej, zachęcamy więc Państwa, aby nie odkładać decyzji dotyczącej wyboru szkoły podstawowej dla dziecka "na później".

Poznaj proces rekrutacji

Zadzwoń lub napisz e-mail

Pierwszym krokiem, aby Państwa dziecko zostało uczniem naszej szkoły jest rozmowa telefoniczna lub kontakt mailowy. Wówczas zaprosimy Państwa na spotkanie oraz prześlemy formularz rekrutacyjny.

Spotkajmy się

Podczas spotkania rekrutacyjnego dyrektor placówki rozmawia najpierw z rodzicami, a następnie z rodzicami i kandydatem. W trakcie spotkania kandydat bierze również udział w krótkich zajęciach testowych z psychologiem lub nauczycielem.

Wyniki rekrutacji

O wyniku spotkania rekrutacyjnego poinformujemy rodziców telefonicznie bądź mailowo. Po pozytywnej kwalifikacji prosimy rodziców o wpłacenie wpisowego.

Witaj, szkoło!

Po wpłynięciu na konto szkoły opłaty wpisowej zapraszamy rodziców na podpisanie umowy. W momencie jej podpisania proces rekrutacji na dane miejsce w szkole jest zakończony i z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze zajęcia z naszym nowym uczniem!

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć naszą szkołę przed rozpoczęciem rekrutacji bądź zadać nam dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Formularz rekrutacyjny

* Pola obowiązkowe