Karolkowa z nagrodami!

Podczas zimowej sesji Olimpiady Olimpusek i Olimpus z języka angielskiego uczniowie Academy International Karolkowa 49 zdobyli liczne nagrody.

Nasi najmłodsi olimpijczycy – dwójka pierwszoklasistów – zajęli ex aequo 8. miejsce, a ich wysiłek został nagrodzony dyplomami laureata.

Dwójka uczniów z klasy 4a zajęła 3. miejsce. Otrzymali oni dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Uczennica klasy 4b zajęła miejsce 9. i została nagrodzona dyplomem laureata.

Na miejscu 3. uplasowała się również reprezentantka klasy 5a, która wróciła do domu z dyplomem laureata nagrodą książkową.

Dyplom i nagroda książkowa przypadły także jednej z naszych szóstoklasistek, która wywalczyła 5. miejsce. Jej rówieśnik znalazł się w rankingu nieco dalej – na miejscu 8.

Poczet laureatów z Karolkowej 49 zamyka uczeń klasy 7, za zajęcie 4. miejsca wyróżniony dyplomem i nagrodą książkową.

Naszym dzielnym olimpijczykom serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie barw Academy International!