Ile to "500 minus"?

Ile to

Szkoła podstawowa Academy International Wawer kontynuuje rekrutację. Sprawdź, co możesz zyskać do 30 czerwca!

Placówka mieści się przy ul. 27 Grudnia 52. Do dyspozycji uczniów oddaliśmy świeżo wyremontowany, komfortowy i przestronny budynek o powierzchni ponad 1100 m kw.

W naszej szkole na dzieci czekają jasne, duże i dobrze wyposażone klasy, świetlice, jadalnia, gabinet specjalisty do zajęć indywidualnych oraz sala do zajęć sportowych. Na zewnątrz znajduje się ogród, zielony plac zabaw, a także własny parking.

Tylko do 30 czerwca 2019 r. działa nasza promocja "500 minus". Rodzice, którzy do tego dnia podpiszą z nami umowę

• nie wnoszą opłaty wpisowego 2000 zł
  • otrzymują rabat czesnego w wysokości 500 zł miesięcznie – aż do końca VIII klasy!

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas podczas najbliższego Dnia otwartego (20 maja, 11.00)!